УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/12/2019 року №1 село Степанки
Про затвердження Програми «Компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян (мешканців Степанківської ОТГ) на залізничному транспорті приміського сполучення» на 2019-2020 роки

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою соціального захисту окремих категорій громадян в частині пільгового проїзду на залізничному транспорті приміського сполучення, Степанківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму «Компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян (мешканців Степанківської ОТГ) на залізничному транспорті приміського сполучення» на 2019-2020 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансування заходів  Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади ради на 2019 та 2020 роки та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.
  3. Виконавчому комітету Степанківської сільської ради забезпечити виконання даної Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з гуманітарних питань.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook