УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2019 року №22 село Степанки
Про затвердження Програми «Заходи з організації та проведення державних і професійних свят, загальносільських заходів, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Степанківської ОТГ, здійснення представницьких заходів» на 2020 рік

Відповідно до статті 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 85, 91 Бюджетного Кодексу України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму «Заходи з організації та проведення державних і професійних свят, загальносільських заходів, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Степанківської ОТГ, здійснення представницьких заходів» на 2020 рік (далі – Програма) згідно додатку.
  2. Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених бюджетом Степанківскої сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 роки та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.
  3. Виконавчому комітету Степанківської сільської ради забезпечити виконання даної Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та постійно діючу депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з гуманітарних питань.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook