УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2019 року №17 село Степанки
Про затвердження Програми «Попередження та ліквідації торф’яних пожеж на території Степанківської сільської ради» на 2020 рік

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, п.п.2 ст.19 «Кодексу цивільного захисту України», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму «Попередження та ліквідації торф’яних пожеж на території Степанківської сільської ради» на 2020 рік (далі – Програма) згідно додатку.
  2. Фінансування заходів Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом Степанківської об’єднаної територіальної громади та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook