УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2019 року №15 село Степанки
Про затвердження Програми «Впровадження системи відеоспостереження на території Степанківської сільської ради» на 2020 рік

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про інформацію", "Про телекомунікації", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про захист персональних даних", "Про електронні документи та електронний документообіг", постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2006 року N 373 "Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах, з метою визначення порядку та особливостей функціонування комплексної системи відеоспостереження території Степанківської сільської ради, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму «Впровадження системи відеоспостереження на території Степанківської сільської ради» на 2020 рік (далі – Програма) згідно додатку.
  2. Фінансування заходів Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом Степанківської об’єднаної територіальної громади та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.
  3. Виконкому сільської ради забезпечити виконання даної програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook