УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
VI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/02/2018 року №6-11 село Степанки
Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради

З метою належного утримання та розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Степанківська сільська рада

В И Р І Ш И Л А

  1. Затвердити:

1.1.  Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради (додаток 1).

1.2.  Типовий договір про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради (додаток 2).

  1. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, рекомендувати здійснювати прийняття в експлуатацію об’єктів містобудування, що розташовані на території населених пунктів Степанківської сільської ради, виключно при наявності довідки Степанківської сільської ради про виконання умов цього рішення.
  2. Органу державної реєстрації прав на нерухоме майно (до 1 січня 2020 року КП «Черкаське обласне бюро технічної інвентаризації»), рекомендувати здійснювати державну реєстрацію прав власності на об’єкти містобудування, що розташовані на території населених пунктів Степанківської сільської ради, виключно при наявності довідки Степанківської сільської ради про виконання умов цього рішення.
  3. Виконавчому комітеті Степанківської сільської ради забезпечити виконання цього рішення.
  4. Дане рішення набуває чинності з 1 лютого 2018, але не раніше дня його офіційного оприлюднення.
  5. Доручити секретарю Степанківської сільської ради Невгод І.М., забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійно-діючу депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Степанківської сільської ради.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook