УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
VI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/02/2018 року №6-20 село Степанки
Про затвердження Програми «Поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища» на 2018 -2021 роки

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 35 Закону України « Про охорону праці» , з метою забезпечення конституційного права громадян на охорону їх життя і здоров’я в процесі трудової діяльності , реалізації заходів , спрямованих на створення безпечних і здорових умов праці , попередження виробничого травматизму в установах і організаціях, на підприємствах усіх форм власності і господарювання , взявши до уваги рішення Черкаської районної ради від 17.02.2017 року № 13-9/VІІ «Програми поліпшення стану безпеки , гігієни праці та виробничого середовища на 2017 -2021 роки»

Степанківська сільська рада

В И Р І Ш И Л А

  1. Затвердити Програму «Поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища» на 2018 -2021 роки (далі – Програма), (додаток 1) та Заходи щодо реалізації завдань Програми «Поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища» на 2018 – 2021 роки (додаток 2).
  2. Фінансування заходів  Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади ради на 2018 рік та інші джерела фінансування, не заборонені законодавством.
  3. Виконкому сільської ради забезпечити виконання даної Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та попередження конфлікту інтересів.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма «Поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища» на 2018 - 2021 роки
Заходи щодо реалізації завдань Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018 – 2021 роки

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook