УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
4 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 02/01/2018 року №4-7 с. Степанки
Про оприлюднення проекту рішення «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради»

З метою належного утримання та розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

сесія Степанківської сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект рішення «Про оприлюднення проекту рішення «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради» з аналізом його регуляторного впливу згідно додатків.

2. Доручити секретарю Степанківської сільської ради, забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійно-діючу депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Степанківської сільської ради.

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради
Договір про пайову участь у створенні інфраструктури населених пунктів Степанківської сільської ради

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook