УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/06/2019 року №38 с. Степанки
Про затвердження Плану проведення технічної інвентаризації та паспортизації дитячих, спортивних та інших майданчиків

Відповідно до статті 17, 30 пп.2 п. б ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 13, 18, 20, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Інструкції з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 29.10.2012 року № 550, виконавчий комітет Степанківської сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити Комісію для проведення паспортизації та технічної інвентаризації об’єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території Степанківської сільської ради і затвердити її склад (Додаток 1)
  2. Затвердити План проведення паспортизації та технічної інвентаризації об’єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території Степанківської сільської ради (Додаток 2).
  3. Затвердити Правила утримання та експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків, а також інших об’єктів відпочинку дітей на території Степанківської ОТГ (Додаток № 3)
  4. Затвердити форму типового паспорта дитячих і спортивних майданчиків (додаток 4).
  5. Затвердити журнал результатів контролю за технічним станом обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків (Додаток № 5).
  6. Затвердити форму акта огляду та перевірки обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків (Додаток № 6).
  7. Затвердити форму інформаційної таблички (Додаток № 7).
  8. Затвердити форму реєстру дитячих ігрових та спортивних майданчиків (Додаток № 8).
  9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Мирончук Вікторію Миколаївну, начальника відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту та охорони праці, земельних відносин житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додатки

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook