УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 17/01/2019 року №9 с. Степанки
Про затвердження схеми санітарної очистки та маршруту вивозу побутових відходів на 2019 рік

Відповідно до п.п. 6,7,15 п. «а» ст.30, п.п. 1 п. «а» п.п. 7 п. «б» ч.1 ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про відходи”, Наказ МОЗ України № 145 від 17.03.2011 р. «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання населених місць», з метою впорядкування питань у сфері поводження з відходами, забезпечення утримання сіл в належному санітарному стані, зменшення негативного впливу відходів на довкілля та здоров'я населення, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити схему санітарної очистки та маршруту вивозу побутових відходів з території сіл Степанки, Бузуків, Хацьки згідно додатків (додаток 1,2,3,4) на 2019 рік.

 

  1. За організаціями, установами та приватними підприємцями, які зареєстровані на території сільської ради закріплені прилеглі території по благоустрою.
  2. Контроль за виконання покласти на постійно діючу депутатську комісію з питань врегулювання земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook