УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/02/2020 №12
Про визначення посадових осіб відповідальних за оперативне реагування та опрацювання звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей або про загрозу вчинення такого насильства

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про протидію торгівлі людьми», постанови КМУ № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», постанови КМУ №783 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», рішень сесії Степанківської сільської ради від 26.07.2019 р. №35-6/VII «Про внесення змін до рішення сесії №3-24/VII від 21.12.2017 року «Про затвердження Положень виконавчих органів ради» (зі змінами від 08.04.2019 року №29-27/VII, від 26.06.2019 року №33-18/VII)», №35-5/VII «Про внесення змін до рішення сесії №4 від 23.11.2017 року «Про утворення старостинського округу та затвердження «Положення про старосту с.Хацьки» (зі змінами від 22.05.2018 року №10-1/VII)» та з метою забезпечення ефективної та практичної реалізації прав постраждалих осіб від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. ВИЗНАЧИТИ Ромашову Юлію Сергіївну, начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Степанківської сільської ради , відповідальною особою за оперативне реагування та реєстрацію заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками.
  2. ВИЗНАЧИТИ Мирошніченка Станіслава Васильовича, старосту села Хацьки, відповідальною особою за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території села Хацьки.
  3. ВИЗНАЧИТИ Кравченко Анастасію Григорівну, начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Степанківської сільської ради, відповідальною особою за оперативне реагування та опрацювання звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства.
  4. ЗАТВЕРДИТИ план заходів щодо попередження домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей та заходи протидії торгівлі людьми, згідно додатку.
  5. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження покласти на секретаря сільської ради, виконкому Невгод І.М.
Сільський голова І. М. Чекаленко

Додатки :

Додаток до розпорядження сільського голови від 03.02.2020 року №12
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН