УКРАЇНА
Степанківська СТГ
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
13/02/2018 село Степанки №15
Про проведення сільського конкурсу читців «Слухайте голос безсмертний Тараса», присвяченому 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка та 105-й річниці з дня смерті Лесі Українки

Відповідно до п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядуванн в Україні», керуючись Положенням про відділ освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді, спорту та питань захисту дітей виконавчого комітету Степанківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії № 3-24/VІІ від 21.12. 2017 року, з метою популяризації творчості Тараса Шевченка та Лесі Українки, розвитку та підтримки творчих, обдарованих дітей та молоді району, формування патріотичної свідомості підростаючого покоління

РОЗПОРЯДЖАЮСЯ:

  1. Затвердити  Положення про сільський конкурс читців «Золоте слово української поезії», присвячений  204-й річниці від дня народження  Тараса Шевченка та 105-й річниці з дня смерті Лесі Українки (додаток 1).

2.Затвердити склад журі сільського конкурсу(додаток 2).

  1. Провести сільський конкурс 21 лютого 2018 року в приміщенні Будинку культури села Хацьки.

Реєстрація учасників з 10.00  год.

Початок об  11.00 год.

  1. Директорам клубних установ, завідуючійсільської бібліотекиСтепанківської сільської ради до 19 лютого 2018 року подати відділу освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді, спорту та питань захисту дітей виконавчого комітету Степанківської сільської ради заявки на участь у сільському конкурсі та  пропонований репертуар та забезпечити своєчасне прибуття учасників для участі  у сільському конкурсі.
  2. 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на спеціаліста  І категорії відділу освіти,  охорони здоров’я, культури, туризму, молоді, спорту та питань захисту дітей виконавчого комітету Степанківської сільської ради Недуху А.Г.
Сільський голова І. М. Чекаленко

Додатки :

Додатки
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН