УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 23/11/2020 року №156 село Степанки
Про створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади на період до 2027 року

З метою належної діяльності з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади, керуючись ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Створити робочу групу з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади.
  2. Затвердити Положення про робочу групу з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади згідно з додатком 1.
  3. Затвердити склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади згідно з додатком 2.
  4. Спеціалісту І-ї категорії загального відділу розробити розділ на офіційному веб-сайті Степанківської ОТГ (https://stepankivska.gr.org.ua/), з метою проведення анкетування та поширення інформації щодо підготовки Стратегії розвитку.
  5. Членам робочої групи з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади оперативно надавати інформацію для наповнення відповідного розділу на офіційному веб-сайті Степанківської ОТГ.
  6. Робочій групі подати проєкт Стратегії розвитку на затвердження Степанківській сільській раді не пізніше 1 вересня 2021 року.
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Join Us Facebook

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1