УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/11/2020 село Степанки №157
Про визначення уповноваженої особи для організації, проведення процедур закупівель та затвердження відповідного Положення

Відповідно до частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 1, 11 Закону України «Про публічні закупівлі», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 № 557 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», з метою забезпечення здійснення публічних закупівель у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради відповідно до чинного законодавства:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Визначити відповідальним за організацію та проведення процедур закупівель виконавчого комітету Степанківської сільської ради спеціаліста І категорії відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Степанківської сільської ради Головко Надію Вікторівну з 01.12.2020 року.
  2. Затвердити Положення про уповноважену особу, що додається.
  3. Уповноваженій особі забезпечити організацію та проведення закупівель у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради відповідно до чинного законодавства.
  4. Начальнику загального відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради внести зміни до посадової інструкції спеціаліста  у зв’язку з покладанням на нього функцій, визначених у пункті 1 цього розпорядження.
  5. Уповноваженій особі забезпечити отримання цифрового підпису уповноваженої особи.
  6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови №118 від 02.09.2019 «Про визначення уповноваженої особи  для організації, проведення процедур закупівель та затвердження  відповідного Положення».
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН