УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
01/11/2021 село Степанки №161
Про скликання другого засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади на період до 2027 року

З метою належної діяльності з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади, керуючись ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 16 Закону України «Про засади державної регіональної політики»,

ЗОБОВЯЗУЮ:

 

  1. Скликати друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади на період до 2027 року на 05 листорпада 2021 року. Роботу робочої групи розпочати об 13:00 годині в приміщенні Степанківської сільської ради за адресою: с.Степанки вул.Г.України,124 (зал засідань).
  2. На розгляд робочої групи з розробки Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади на період до 2027 року винести питання згідно з додатком (додаток 1).
  3. Загальному відділу виконавчого комітету сільської ради довести до відома членів робочої групи інформацію про скликання засідання, порядок денний робочої групи та оприлюднити дану інформацію на офіційному сайті Степанківської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН