УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
18/01/2021 село Степанки №17
Про дотримання карантинних обмежень

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» зі змінами, постанови КМУ року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 року №4004-ХІІ зі змінами від 17.12.2020 року №1113-ІХ та, з метою дотримання чинного законодпавства, ефективної протидії поширенню коронавірусу на території Степанківської сільської ради,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Працівникам виконкому суворо дотримуватися карантинних обмежень та здійснювати обслуговування відвідувачів виключно в засобах індивідуального захисту органів дихання (маски, респіратори). В разі не виконання даної умови, на особу, яка здійснює обслуговування населення, може бути накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу від двохсот до трьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
  2. Завідувачу сектору з питань цивільного захисту, пожежної безпеки, охорони праці, питань правопорядку, безпеки громадян та благоустрою Юлії Величко ознайомити під підпис всіх працівників в день видачі розпорядження згідно списку (додаток).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, екологічних питань, комунальної власності, благоустрою, цивільного захисту, пожежної безпеки, охорони праці, питань правопорядку та безпеки громадян виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН