УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
30/12/2020 село Степанки №174
Про затвердження Положення про порядок виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради

З метою належного обліку, використання і зберігання печаток та штампів, виключення їх безконтрольного використання у апараті виконавчого комітету Степанківської сільської ради, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та від 27 листопада 1998 року № 1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши службову записку секретаря ради від 20.12.2020 року

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити Положення про порядок виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради згідно додатку 1.
  2. Створити та затвердити склад комісії для перевірки наявності печаток та штампів, стану дотримання режиму їх використання та зберігання, обґрунтованості знищення та для знищення печаток і штампів із працівників апарату виконавчого комітету сільської ради у складі чотирьох осіб (додаток 2).
  3. Затвердити перелік печаток і штампів, які використовуються в роботі працівниками виконавчого комітету Степанківської сільської ради згідно додатку 3.
  4. Відповідальність за збереження і використання: печатки Степанківської сільської ради із зображенням Державного Герба України і повного найменування установи (далі – гербова печатка), а також печатки без зображення Державного Герба України “Канцелярія”, печатки виконавчого комітету із зображенням Державного Герба України та відповідних штампів покласти на заступника сільського голови з питань виконавчих органів ради виконавчого комітету Степанківської сільської ради, а в разі його відсутності – на секретаря сільської ради, виконкому.
  5. Секретарю виконавчого комітету Степанківської сільської ради:

– привести процедури обліку, використання і зберігання печаток і штампів у відповідність до вимог Порядку, затвердженого даним розпорядженням;

-забезпечити організацію та проведення щорічних перевірок наявності та порядку зберігання гербових печаток, печаток без зображення Державного Герба України і штампів згідно форми, затвердженої додатком 5.

  1. Розпорядження №93 від 08.07.2019 року «Про затвердження Положення про порядок виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради» вважати таким, що втратило чинність.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря сільської ради Невгод І.М.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН