УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11/02/2021 село Степанки №34
Про проведення дистанційного сільського конкурсу читців «Голос душі великого народу», присвяченого 207-й річниці від дня народження Тараса Шевченка

Відповідно до п.20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Програмою «Обдаровані діти» на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Степанківської сільської ради від 21.12.2020 року №02-03/VІІІ, Програмою «Розвиток культури» на 2021 рік затвердженої рішенням сесії Степанківської сільської ради від 21.12.2020 року №02-13/VІІІ та з метою популяризації творчості Тараса Шевченка, розвитку та підтримки творчих, обдарованих дітей та молоді громади, формування патріотичної свідомості підростаючого покоління,

ЗОБОВЯЗУЮ:

1.Затвердити  Положення про дистанційний сільський конкурс читців «Голос душі великого народу», присвячений 207-й річниці від дня народження  Тараса Шевченка (додаток 1) та заявку на участь у конкурсі (додаток 2).

  1. Затвердити склад журі сільського конкурсу читців (додаток 3).

3.Провести дистанційний сільський конкурс читців 3 березня 2021 року

  1. Керівникам закладів освіти та закладів культури Степанківської сільської ради до 1 березня 2021 року подати у електронному вигляді на електрону пошту відділу освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради заявки дітей та учнівської молоді на участь у дистанційному сільському конкурсі читців та відео виступів учасників.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на                             відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів освіти та закладів культури Степанківської сільської ради.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН