УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
28/02/2022 село Степанки №49
Про перелік збірних та приймальних пунктів евакуації Степанківської сільської ради

Відповідно до ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 33 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» із змінами з метою організації належного управління евакуацією населення на території Степанківської сільської ради у разі загрози виникнення, або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити перелік збірних пунктів евакуації та посадових осіб, що призначаються начальниками збірних пунктів евакуації Степанківської сільської ради, (додаток 1).

1.2 Затвердити положення про збірні пункти евакуації, (додаток 2).

1.3 Затвердити функціональні обов’язки посадових осіб збірного пункту евакуації, (додаток 3).

  1. Затвердити перелік приймальних пунктів евакуації та посадових осіб, що призначаються начальниками тимчасових пунктів розміщення на території Степанківської сільської ради, для зустрічі та розміщення евакуйованого населення, з небезпечних районів (додаток 4).

2.1 Затвердити  Положення про приймальний евакуаційний пункт,(дод. 5).

3.3 Затвердити функціональні обов’язки посадових осіб приймального пункту евакуації, (додаток 6).

  1. 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на завідувача сектору з питань цивільного захисту, пожежної безпеки, охорони праці, питань правопорядку, безпеки громадян та благоустрою Юлію Величко.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додатки
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН