УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
29/03/2021 село Степанки №68
Про затвердження Плану проведення технічної інвентаризації та паспортизації дитячих, спортивних та інших майданчиків розташованих на території Залевківського та Головʼятинського старостинських округів

Відповідно до статті 17, 30 пп.2 п. б ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 13, 18, 20, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Інструкції з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 29.10.2012 року № 550,

ЗОБОВʼЯЗУЮ:

  1. Створити Комісію для проведення паспортизації та технічної інвентаризації об’єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території Степанківської сільської ради і затвердити її склад (Додаток 1)
  2. Затвердити План проведення паспортизації та технічної інвентаризації об’єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території Степанківської сільської ради (Додаток 2).
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на Мирончук Вікторію Миколаївну, начальника відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, екологічних питань, комунальної власності, благоустрою, цивільного захисту, пожежної безпеки, охорони праці, питань правопорядку та безпеки громадян виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1 до розпорядження сільського голови №68 від 29.03.2021
Додаток 2 до розпорядження сільського голови №68 від 29.03.2021
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН