Заходи щодо недопущення поширення коронавірусу на території Степанківської ОТГ

20.03.2020

Протокол № 5 Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради

Виконавчий комітет Степанківської сільської ради повідомляє про заходи щодо недопущення поширення коронавірусу

на території Степанківської ОТГ

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення корона вірусної хвороби (COVID-19)», постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій, протоколу №5 від 11.03.2020 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА, протоколу №5 від 11.03.2020 засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради,  з метою ефективної протидії поширенню коронавірусу на території Степанківської сільської ради

ІНФОРМУЄМО:

 

  1. Власники кафе та барів, розташованих на території Степанківської сільської ради, незалежно від форми власності та підпорядкування повинні тимчасово зупинити роботу закладів громадського харчування на період карантину.

 

  1. Власники торговельних закладів, розташованих на території Степанківської сільської ради, повинні запобігати скупченню покупців у торговельних закладах та жорстко дотримуватись санітарних норм необхідних в умовах карантину.

 

Роботу стихійних ринків заборонено.

 

Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями,

-тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» (від 17000 до 34000 грн).

Виконавчим комітетом створено робочі групи, які будуть здійснювати контроль за дотриманням законодавчих норм в зв’язку із карантином.

Сільський голова                                                                       Ігор Чекаленко

 

 

 

 

Підприємства і організації при укладенні колективного договору можуть встановлювати меншу норму тривалості робочого часу, ніж передбачено. На скорочену тривалість робочого часу мають право: працівники віком від 16 до 18 років – 36 годин на тиждень, для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період канікул) – 24 години на тиждень; для працівників, зайнятих на роботах з шкідливими умовами праці, – не більш як 36 годин на тиждень. Перелік виробництв, цехів, професій і посад з шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого часу, затверджується в порядку, встановленому законодавством. Також є окремі категорії, які мають право на скорочений робочий період часу: окремі категорії працівників – учителі, лікарі та інші. жінки, які мають дітей віком до 14 років або дитину з інвалідністю (за рахунок власних коштів).

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook
Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01