УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
VIІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/03/2018 року №27 село Степанки
Про організацію цивільного захисту на території Степанківської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою реалізації повноважень, визначених частиною другою статті 19 Кодексу цивільного захисту України, організації та забезпечення функціонування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на території Степанківської об’єднаної територіальної громади, визначення складу органів управління та сил цивільного захисту, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Визначити, що  основною  метою  організації  цивільного  захисту  в

Степанківській сільській ради об’єднаної територіальної громади (далі-ОТГ) є забезпечення цивільного захисту на території громади.

  1. Визначити, основні завдання органів управління та сил цивільного захисту ОТГ згідно (додатку 1)
  2. Визначити структуру органів управління та сил цивільного захисту Степанківської сільської ради ОТГ у складі згідно (додатку 2)
  3. Керівнику Підрозділу з питань ЦЗ:

підготувати до розгляду в установленому порядку пропозиції щодо створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях;

спланувати навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

На підставі визначеної потреби у навчанні забезпечити направлення до навчально-методичного центру сфери цивільного захисту відповідних заявок.

5. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійним комісіям з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності, етики та з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва  та сфери послуг.

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook