УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 04/03/2019 року №22 с. Степанки
Про погодження проекту рішення «Про затвердження програми «Відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Степанківської об’єднаної територіальної громади на приміських маршрутах загального користування» на 2019 рік»

Керуючись п.п.1 п.а ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проект рішення, виконавчий комітет Степанківської сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. ПОГОДИТИ проект рішення «Про затвердження програми «Відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Степанківської об’єднаної територіальної громади на приміських маршрутах загального  користування автомобільним транспортом» на 2019 рік» згідно з додатком 1.
  2. ПОГОДИТИ Програму «Відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Степанківської об’єднаної територіальної громади на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом» на 2019 рік згідно з додатком 2.
  3. ПОГОДИТИ Порядок відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Степанківської об’єднаної територіальної громади на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2019 рік згідно з додатком 3.
  4. Винести проект рішення та Порядок відшкодування компенсації на затвердження ради 05.03.2019 року.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря виконавчого комітету І.М.Невгод.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Порядок
Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook