УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
06/08/2021 село Степанки №126
Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

На виконання Указу Президента України від 21 жовтня 2020 року № 459/2020 «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України», відповідно ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), програми «Розвиток культури» на 2021 рік, з метою відзначення у 2021 році 30-ї річниці незалежності України

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України на території Степанківської ОТГ (далі – план заходів), згідно з додатком 1.
  2. Затвердити рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під   час проведення заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України на території Степанківської СТГ на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
  3. Забезпечити виконання плану заходів за рахунок та в межах видатків місцевого бюджету, а також за рахунок джерел фінансування не заборонених законодавством.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН