УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
22/09/2021 село Степанки №149
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році

Відповідно до п. 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року № 1318/20056, наказів Міністерства освіти і науки від 15 лютого 2018 року № 148 «Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2019-2023 роки» (зі змінами), на виконання наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 10.09.2021 №119, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Забезпечити проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2: І етап (на рівні закладів загальної середньої освіти) – у жовтні 2021 року; ІІ етап (на рівні територіальної громади) – у листопаді-грудні 2021 року.
  2. Делегувати повноваження щодо організації та проведення ІІ територіального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у листопаді-грудні 2021 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області.
  3. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Організувати проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у жовтні 2021 року (додаток 1).

3.2. Надати до 01.11.2021 року звіти про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та заявки на участь у ІІ територіальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів до КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області (в паперовому та електронному варіантах) (додаток 2).

3.3. Забезпечити участь педагогічних працівників в роботі оргкомітетів та журі ІІ територіальному етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додаток 3).

3.4. Вжити заходів щодо збереження фізичного і психічного здоров’я учасників олімпіад, провівши інструктажі з безпеки життєдіяльності.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти культури, туризму, молоді,  спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН