УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
22/09/2021 село Степанки №152
Про створення атестаційної комісії II рівня на 2021-2022 навчальний рік та проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про освіту», ст.48 Закону України «Про повну загальну середню освіту», ст. 32 Закону України «Про дошкільну освіту», відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 06 жовтня 2010 року № 930 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 та змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2013 року № 1135) та з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх професійної майстерності, у зв’язку з проведенням адміністративної реформи та реорганізації відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Провести атестацію педагогічних працівників у 2021 – 2022 навчальному році, керуючись Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, на основі комплексної оцінки рівня їх кваліфікації, педагогічної майстерності та результатів педагогічної діяльності.
  2. Створити атестаційну комісію II рівня на 2021-2022 навчальний рік для проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти Степанківської сільської ради.
  3. Затвердити склад атестаційної комісії II рівня на 2021-2022 навчальний рік (Додаток 1).
  4. Провести підсумкові засідання атестаційних комісій I рівня у закладах освіти Степанківської сільської ради, згідно з графіком (Додаток 2).
  5. Забезпечити до 01.04.2022 року подання до атестаційної комісії II рівня атестаційних матеріалів педагогічних працівників, які підлягають атестації.
  6. Провести 07.04.2022 засідання атестаційної комісії II рівня.
  7. Під час атестації дотримуватись головних принципів атестаційної систематичності, колегіальності, гласності, здійснення її на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації та педагогічної майстерності педагогічних працівників закладів освіти;
  8. Надати, протягом п’яти днів після засідання атестаційної комісії, інформацію про результати атестації педагогічних працівників, відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Степанківської сільської ради та відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Степанківської сільської ради,
  9. Керівникам закладів освіти: подати до 15.04.2022 року документи щодо заохочення педагогічних працівників за підсумками атестації.
  10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів освіти Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН