УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
24/05/2021 село Степанки №97
Про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Степанківської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки

Відповідно до вимог статті 75-1 Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 31.05.2019 № 228 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо підготовки та затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення складання прогнозу сільського бюджету на 2022-2024 року:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити План заходів щодо складання прогнозу бюджету Степанківської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки, що додається.
  2. Затвердити План заходів щодо складання проекту бюджету Степанківської сільської територіальної громади Черкаської області на 2022 рік, що додається.
  3. Зобов’язати начальників відділів – головних розпорядників коштів сільської бюджету забезпечити виконання Плану заходів.

3.Доручити фінансовому відділу Степанківської сільської ради винести дане розпорядження на розгляд та затвердження на засідання виконкому сільської ради.

  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на фінансовий відділ сільської ради, контроль залишаю за собою.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН